Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5