Titles you rated
SupermanRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
WildingRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0