Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
Stanley & IrisRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
PersuasionRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Mary ReillyRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5