Series
Ratings
32
BakemonogatariRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Marumo's StoryRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 2.5- おせんRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5