Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5