Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Iron Chef: Quest for an Iron LegendRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0