Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5