Movies
Ratings
373
Se7enRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
U-571Rated ★ 4.0
The BoatRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5