Titles you rated
HeartstringsRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0