Titles you rated
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 1.0
Iron Lady ChaRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 2.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Masked ProsecutorRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5