Movies
Ratings
90
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0