Movies
Ratings
252
The PianistRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0- The WindowRated ★ 4.0
- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
MommyRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5