Movies
Ratings
508
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
Marui VideoRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.5