Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0