Titles you rated
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0