Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Between Love and HateRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5