Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.5
Queer My FriendsRated ★ 4.5
Jango: UnchargedRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Last DanceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0