Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.5
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5