Movies
Ratings
685
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
IntruderRated ★ 2.5
Remi: Nobody’s BoyRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
CatsRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CountdownRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0