Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5