Movies
Ratings
819
BugoniaRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
I, TonyaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5