Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5