Titles you rated
- おせんRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0