Titles you rated
I Am LoveRated ★ 3.5
The Zero TheoremRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Chasing CotardsRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
PrideRated ★ 5.0
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The SalvationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0