Series
Ratings
19
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
The HourRated ★ 4.0
London SpyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0- TorchwoodRated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5