Series
Ratings
393
ChernobylRated ★ 5.0
Vice PrincipalsRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
ReverseRated ★ 3.0
Kidnap TourRated ★ 2.5
AjinRated ★ 3.0- Nemuri no MoriRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 2.5- Hey! BumboRated ★ 2.0
- Master KeatonRated ★ 3.5
- 14years old, YeongsimRated ★ 2.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.5- KeroroRated ★ 3.0