Movies
Ratings
50
The Lion KingRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5