Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0