Movies
Ratings
50
The Man Standing NextRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5