Movies
Ratings
286
ParasiteRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5