Movies
Ratings
22
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
300Rated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 1.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.5