Series
Ratings
40
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0