Movies
Ratings
23
FluRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0