Titles you rated
GRAND BLUE DREAMINGRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 1.5
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 4.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.5- Gundam Reconguista in G Movie Ⅴ: Shisen wo KoeteRated ★ 2.5
- Gundam Reconguista in G Movie IV: Gekitou ni Sakebu AiRated ★ 3.0
Gundam Reconguista in G Movie III: Legacy from SpaceRated ★ 1.5
Gundam Reconguista in G Movie II: Bellri's Fierce ChargeRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
ARIA The AVVENIRERated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0