Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0