Series
Ratings
71
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 0.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5- Unkind WomenRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0