Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
The WitchRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.5
- Good PartnerRated ★ 2.5