Movies
Ratings
15
LeonRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0