Series
Ratings
20
GothamRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- Incomplete LifeRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5