Movies
Ratings
15
SilencedRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5