Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
Power of LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0