Movies
Ratings
79
VivariumRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0