Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5