Titles you rated
My Beautiful BrideRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
LastRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Bloody MondayRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0