Series
Ratings
64
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0