Series
Ratings
117- SP: Special Encore Tokubetsu-henRated ★ 4.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 2.0
The Files of Young Kindaichi Season 2Rated ★ 1.0- ラブ・レボリューションRated ★ 3.0
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 2.0- The Files of Young Kindaichi: Murder on the Magic ExpressRated ★ 1.0
The Files of Young Kindaichi Season 1Rated ★ 2.0- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 2.0
High School TeacherRated ★ 2.5- 원한 해결사무소Rated ★ 2.0
- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 3.5
- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.0
- 모토카레Rated ★ 3.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 2.0- サプリRated ★ 3.0
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.0