Movies
Ratings
28
Midnight SunRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0- At Cafe 6Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0