Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- TruthRated ★ 3.5
- War of MoneyRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5