Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
I Give It a YearRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
The WaterboyRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0