Movies
Ratings
505
DunkirkRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Taipei StoryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5